Rodinné domy michálkovice

Nabízíme k okamžité výstavbě 8 moderních a designových rodinných domů o velikosti 148m2 zastavěné plochy a 114m2 užitné plochy v Ostravě Michálkovicích.

Domy jsou ve vysokém PASIVNÍM standardu a jsou na ně vyřízená platná stavební povolení. V celkové ceně, je vypracovaná kompletní projektová dokumentace, pozemek a rodinný dům.

Pozemky jsou o velikosti 900m2 až 1023m2 Nachází se v krásném a slunném prostředí nedaleko ZOO Ostrava, s dojezdem cca 4min. a s dojezdem cca 7min. do centra města. Pozemky jsou situovány jihozápadně a jihovýchodně s výhledem na okolní přírodu (louky a lesy). Pozemky, jsou převážně obdélníkového tvaru a jsou včetně příjezdové komunikace a el. přípojek, které jsou již vybudované na pozemcích. El.přípojky a vybudovaná příjezdová komunikace jsou započítané v celkové ceně pozemku.

Jedná se o velmi klidnou a vyhledávanou lokalitu. Výborná občanská vybavenost. V blízkém okolí je škola, školka, sportoviště a obchody. MHD je v těsné blízkosti. Naši hypoteční specialisté, Vám také rádi pomůžou zajistit financování této nemovitosti.

Makléř doporučuje a rád zodpoví vaše dotazy.

MOTTO k této nemovitosti: Dneska koupíš, zítra stavíš.

https://youtu.be/VkbfFmLGx6w

Kontaktní formulář